Oferta pracy

Project Manager

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Wiosenna 10, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Wiosenna 10

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie procesu zarządzania projektami w organizacji wraz z wdrożeniem odpowiednich standardów i narzędzi oraz późniejsze jego usprawnianie na podstawie lessons learned z prowadzonych projektów

  • Promowanie kultury zarządzania projektami w organizacji - budowanie oraz wspieranie zespołów w zakresie procesu zarządzania projektami oraz wyznaczenie kierunków działania

  • Zarządzanie projektami w cyklu życia projektu - planowanie zasobów, monitorowanie kluczowych parametrów, w tym finansowych

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi, zewnętrznymi oraz dostawcami w zakresie realizacji prowadzonych projektów, w tym eskalowanie problemów, zgłaszanie ryzyk, raportowanie postępów, rekomendowanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie budowania procesu zarządzania projektami w organizacji

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów zgodnie z metodologią DMAIC, łącznie z ustalaniem budżetu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Posługiwanie się pakietem MS Office - zwłaszcza MS Project

  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie motywowania pracowników oraz delegowania zadań i egzekwowania ich realizacji

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania oraz budowania relacji biznesowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Certyfikat z zakresu Lean Six Sigma

To oferujemy

  • Czynny udział w budowaniu oraz rozwoju firmy

  • Duża samodzielność w działaniu

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, multisport

  • Praca w przyjaznej atmosferze i zmotywowanym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy