Logo Pracuj.pl

Project Manager

SONEL S.A.O firmie

SONEL S.A.

Stanisława Wokulskiego 11

Świdnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie zadań w ramach realizowanego projektu informatycznego zgodnie z wypracowaną metodologią i zasadami w firmie
  • zarządzanie i wspieranie rozproszonego zespołu projektowego
  • nadzorowanie budżetu i harmonogramu projektu
  • dbałość o jakość komunikacji, rozwiązywanie problemów w zespole
  • raportowanie postępów prac w projekcie
  • organizowanie cyklicznych spotkań dotyczących projektu
  • współpraca z zespołami R&D, architektem oprogramowania, UI/UX designerem

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania
  • wykształcenie wyższe na kierunku: elektryczny / elektronika / informatyka / zarządzanie projektami lub pokrewne
  • samodzielność i umiejętność zarządzania własnymi zadaniami oraz pracą zespołu
  • skuteczna komunikacja to twoja mocna strona
  • umiejętność koordynowania wielu projektów/ procesów jednocześnie,
  • wiesz jak zarządzać zmianą, eskalacją i ryzykiem,
  • potrafisz zarządzać projektami metodyką PMI i Agile

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (biegłe posługiwania się dokumentacją EN),

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • kulturę niekorporacyjną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • platforma kafeteryjna
  • dofinansowanie do automatów vendingowych

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Project Manager, Stanisława Wokulskiego 11, Świdnica