Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.O firmie

  • plac Rodła 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

plac Rodła 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie harmonogramów rozwoju projektów solarnych do etapu ready to build;

  • koordynację pracy zespołów projektowych;

  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją prawno-administracyjną i dokumentacją techniczną projektu;

  • udział w przygotowywaniu dokumentacji w oparciu o obowiązujące przepisy Prawa Budowlanego, Ochrony Środowiska i Prawa Administracyjnego;

  • prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji niezbędnych do realizacji projektów farm fotowoltaicznych;

  • współpracę z innymi działami w firmie;

  • współpracę z podwykonawcami firmy;

  • współpracę i spotkania z jednostkami samorządu terytorialnego i przedstawicielami władz lokalnych prowadzących postępowania związane z procesem przygotowywania projektów solarnych.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży OZE lub w branży pokrewnej związanej z ochroną środowiska;

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, budownictwo, elektroenergetyka, gospodarka przestrzenna lub pokrewne);

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy z różnych dziedzin (zagadnień technicznych, przepisów prawa);

  • samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność;

  • umiejętność organizacji czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, oraz pracy zdalnej;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;

  • prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w polskiej firmie;

  • interesujący zakres zadań w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki odnawialnej;

  • poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie łączą się w Vortex z dużym stopniem posiadanej swobody w podejmowaniu decyzji;

  • zatrudnienie w zgranym i dynamicznie działającym zespole młodych ludzi;

  • możliwość nauki języków obcych.

Spółka Vortex Energy Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku energetyki odnawialnej od 2006 roku, rozwijając projekty wiatrowe oraz fotowoltaiczne. Jesteśmy jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii. Rozwijamy, realizujemy i zarządzamy elektrowniami wiatrowymi i słonecznymi na terenie Polski i Niemiec. Ponadto oferujemy usługi z zakresu zarządzania technicznego i handlowego, inspekcje techniczne oraz usługi w zakresie obrotu i handlu energią.

Przewiń do profilu firmy