Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager Techniczno-Handlowy ze znajomością języka polskiego, francuskiego oraz angielskiego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.

    W związku z dynamicznym rozwojem VALIANS INTERNATIONAL, firma konsultingowa wspierająca podmioty zagraniczne w procesie rozwoju na rynku polskim i Europy środkowo-wschodniej, poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie
    Opis stanowiska:
    • badanie rynków oraz aktywne poszukiwanie partnerów handlowych dla klientów francuskojęzycznych/lub angielskojęzycznych
    • doradztwo techniczno - handlowe w zakresie sprzedaży i rozwoju firm zagranicznych na rynku polskim
    • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami, koordynowanie działań, sporządzanie oraz nadzór nad ofertami
    • prowadzenie kilku projektów jednocześnie
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub handlowe
    • biegła znajomość języka francuskiego, angielskiego i polskiego
    • minimum 2 lata doświadczenia w handlu międzynarodowym – B2B
    • kompetencje techniczno-doradcze
    • doświadczenie w branży technicznej oraz w pracy z klientami w środowisku międzynarodowym
    • nienaganna organizacja pracy, dokładność, komunikatywność, samodzielność oraz kreatywność w działaniu
    Oferujemy:
    • dobre warunki pracy w miłej atmosferze i w środowisko międzynarodowym
    • pracę w gronie decydentów rynków krajowych i zagranicznych
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość wyboru pracy w trybie home office lub w jednym z naszych biur w Krakowie lub w Warszawie
    • różnorodność tematyczną prowadzonych projektów
    • możliwości ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Valians International z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Valians International z siedzibą w Krakowie przy ul. Feldmana 4/7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.