Oferta pracy

Project Manager w Biurze Strategii

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Chmielna 85/87, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 133A, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie przydzielonych projektów strategicznych (odpowiedzialność zarówno za opracowywanie rozwiązań / koncepcji jak i wdrożenie zmian),

  • realizacja celów projektu poprzez promowanie właściwej współpracy, wymiany informacji i danych między uczestnikami projektu,

  • kierowanie/udział w tworzeniu jakościowych i ilościowych analiz strategicznych (np. analiza zmian na rynku ubezpieczeniowym).

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu wieloobszarowymi projektami,

  • preferowane doświadczenie w realizowaniu projektów w branży finansowej,

  • doświadczenie zdobyte w firmach konsultingowych będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu analiz strategicznych,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z członkami zarządu,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, metody ilościowe,

  • biegła znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne, umiejętność myślenia koncepcyjnego,

  • zaangażowanie, wytrwałość w realizacji celów,

  • samodzielność, inicjatywa w działaniu,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • bliską współpracę z Zarządem i wyższą kadrą managerską w zakresie zagadnień o strategicznym charakterze dla rozwoju Grupy,

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • pracę w centrum Warszawy (jak już wrócimy do biura:)

  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

TUiR WARTA S.A.

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy