Oferta pracy

Project Manager w branży budowlanej

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Chcesz być częścią międzynarodowej firmy, tworzącej najnowocześniejsze technologie?

Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy z holenderskim kapitałem, produkującej i budującej specjalistyczne instalacje dla branży spożywczej na całym świecie, poszukujemy osoby z doświadczeniem technicznym, która będzie współpracowała z oddziałami w Holandii, Ukrainie i Chinach! Niezależnie od stanowiska, pracowników tej firmy łączy wspólny cel: dostarczanie nowych rozwiązań i budowania lepszej przyszłości.

Sprawdź tę ofertę, wyślij nam swoje CV i WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ!

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu sprzedaży w fazie kontraktowej

  • wsparcie i doradztwo dla klienta poprzez zarządzanie procesem budowy i instalacji

  • monitorowanie i częściowe zarządzanie fazą przygotowania i realizacji umowy projektowej

  • wspieranie kierownika budowy odniesieniu do projektu

  • częste wyjazdy projektowe w różne miejsca w Polsce i na świecie

  • współpraca z innymi partnerami budowlanymi, którzy są zaangażowani przez klienta

  • tworzenie raportów do Dyrektora Generalnego

Wymagania pracodawcy

  • angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie – warunek konieczny (niezbędny do codziennej pracy)

  • doświadczenie w pracy jako Project Manager, inżynier budowy, koordynator projektu - będzie dużym atutem

  • czytanie i rozumienie projektów 3D

  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem MS Project

  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych

  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • wysokorozwinięte zdolności techniczne i dbałość o szczegóły

  • analityczny umysł

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy