Oferta pracy

Project manager w branży budowlanej

SKIERSKI SPÓŁKA Z O.O. SP. K.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad bieżącymi procesami w firmie,

  • działanie według określonych procedur: współtworzenie i kontrola ich przestrzegania przez pracowników,

  • monitorowanie postępów prac budowlanych oraz innych zadań operacyjnych,

  • koordynacja działań i logistyka ekip budowlanych,

  • bliska współpraca z Zarządem w celu usprawnienia procesów w firmie,

  • wsparcie w budowaniu i rozwijaniu zespołów,

  • wspomaganie i kontrola obiegu dokumentów.

Nasze wymagania

  • znajomość branży budowlanej,

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe np. budownictwo),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość języka angielskiego,

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych i delegacji

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność podejmowania decyzji w zmieniającym się otoczeniu,

  • samodzielność w działaniu,

  • mile widziane uprawnienia budowlane.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju umiejętności i udziału w kursach,

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym: samochód służbowy,

  • możliwość podróżowania do często zmieniających się lokalizacji,

  • uczestnictwo w największych projektach z branży w Polsce i Europie,

  • dodatkowe ubezpieczenie i benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

SKIERSKI SPÓŁKA Z O.O. SP. K.

Aktualnie w związku z panującą sytuacją epidemiczną, kolejne etapy rekrutacji odbywają się w trybie zdalnym, z rozmową kwalifikacyjną w formie video konferencji.

Skierski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to firma z mocną i ugruntowaną pozycją w branży budowy szklarni.

To wykwalifikowani pracownicy montażowi z dużym doświadczeniem.

To setki wykonanych realizacji dla największych producentów w Polsce i Europie. Dziesiątki hektarów szklarni budowanych każdego roku.

To także własny, silnie rozbudowany park maszynowy i serwis.

Ważna jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług, jasne zasady i widoczne efekty podejmowanych działań.

Przewiń do profilu firmy