Oferta pracy

Project Manager w Dziale E-commerce i Marketingu

Rainbow Tours S.A.

Piotrkowska 270

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • rozwój projektów z zakresu e-commerce i marketingu m.in. program lojalnościowy, rozbudowa CRM, wykorzystanie danych marketingowych ze źródeł online i offline

  • koordynacja działań i współpraca z wieloma działami wewnętrznymi (IT, grafik, dział Produktu, dział Czarterów i inne) oraz zewnętrznymi firmami badawczymi, UX, marketingowymi i technologicznymi

  • współpraca przy realizacji i nadzorowanie internetowych kampanii

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • monitoring konkurencji

Nasze wymagania

  • przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego: SEO, PPC, content marketing, e-mail marketing itd.

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • wykazywanie się inicjatywą i samodzielność w pracy,

  • zdolność do tworzenia innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • zainteresowanie turystyką będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę przy dużym serwisie transakcyjnym z roczną sprzedażą ok. 200 mln zł

  • pracę w doświadczonym i wielokrotnie nagradzanym zespole (m.in. srebrne „Effie” 2018 w kategorii Performance marketing/E-commerce, zwycięstwo w konkursie European Search Awards 2017 w 2 kategoriach, brązowa statuetka "Mixx Awards" 2017)

  • dużą samodzielność oraz możliwość wcielania w życie własnych koncepcji,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • benefity związane z wyjazdami zagranicznymi

  • możliwość pracy w biurze w centrum Łodzi lub hybrydowo

  • Benefity

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy