Oferta pracy

Project Manager w Dziale E-Commerce

HR Level Up

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest firma z branży health & beauty która w ciągu ostatnich kilku lat zdobyła rynek polski oraz międzynarodowy. Producent nowatorskich produktów, łączących w sobie naturę, skuteczność oraz niespotykany design.

W związku z rozwojem oraz stałą potrzeba poszerzania portfolio produktowego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Project Manager w Dziale E-Commerce

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac projektowych z obszaru rozwoju e-commerce bazującym na Magento, stron www katalogowych

  • Zarządzanie stronami/sklepami e-commerce

  • Optymalizacja procesów biznesowych

  • Bieżąca współpraca z UX/UI Designer-em i Grafikiem

  • Definiowanie i analiza wymagań biznesowych, oraz opracowywanie koncepcji rozwiązań dla systemów informatycznych

  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie tworzenia systemów informatycznych

  • Testowanie wdrażanych rozwiązań lub funkcjonalności

  • Koordynowanie realizacji celów, ustalanie harmonogramów, raportowanie postępu prac

  • Wdrażanie systemów informatycznych i usprawnień

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami z obszaru e-commerce

  • Znajomość platform e-commerce

  • Doświadczenie w pracy na Magento ; znajomość platformy, rozwiązań, możliwości i funkcjonalności

  • Bardzo dobra umiejętność planowania pracy

  • Zaangażowanie i samodzielność

  • Wysoka odpowiedzialność za powierzone projekty

Mile widziane

  • Znajomość Wordpress (Woocommerce)

Pracodawca oferuje

  • Umowa o współpracę b2b

  • Możliwość długofalowego rozwoju w różnych obszarach

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych

  • Opieka medyczna

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Bony i upominki okolicznościowe

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

HR Level Up

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy