Oferta pracy

Project Manager w dziale R&D

TM TechnologieO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie projektami realizowanymi przez firmę, dla klientów z Polski i zagranicy

  • codzienna współpraca z zespołem projektowym (elektronicy i programiści)

  • zarządzanie budżetem i ryzykiem

  • planowanie pracy zespołów

  • prowadzenie dokumentacji systemowej w zakresie projektów, zarządzanie zmianami

  • stały i ciągły monitoring postępów powierzonych zadań – prowadzenie spotkań statusowych, opracowywanie i udział w przeglądach projektów

  • udział w opracowywaniu założeń i standaryzacji

  • współpraca z innymi procesami, działami, lokacjami

  • tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki techniczne

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (projekty z branży elektroniki lub inżynierii oprogramowania)

  • znajomość metodyk zarządzania projektami,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność raportowania stanu zadań oraz oceny ryzyka ich realizacji,

  • zdolność szybkiego uczenia się, bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dokładność i samodzielność.

Mile widziane

  • znajomość programów MS Project, Jira lub podobnego oprogramowania do zarządzania projektami,

  • znajomość zagadnień z branży oświetleniowej.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • zatrudnienie na pełnym etacie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • aktywny udział w projektowaniu i standaryzacji

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • przyjazną atmosferę pracy

TM Technologie

TM TECHNOLOGIE to polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji urządzeń elektycznych staliśmy się liderem wśród producentów oświetlenia awaryjnego na skalę globalną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=c6hVtwPsK9o 🎬

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Ze względu na obecne obostrzenia związane z pandemią COVID-19 zastrzegamy sobie prawo, że rekrutacja może być przeprowadzona telefonicznie lub online.