Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager w Dziale Technicznym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GPRE Management sp. z o.o.

    Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPRE) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia 2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma GPRE jest w większości własnością Globalworth, wiodącego właściciela biur w Europie Środkowo-Wschodniej, skupionego na rynkach w Polsce i Rumunii.

    W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Realizacja projektów fit-out oraz inwestycyjnych w budynkach, których właścicielem jest Globalworth.
    • Reprezentowanie firmy wobec zespołu projektowego, władz, wykonawców prac oraz zewnętrznych doradców inwestycyjnych.
    • Prowadzenie konsultacji w zakresie projektowania koncepcji w postaci oceny wykonalności i uwag do rozwiązań technicznych.
    • Przygotowywanie budżetów i harmonogramów projektów.
    • Przygotowywanie i przeprowadzanie przetargów na wykonawców prac.
    • Negocjacje i doprowadzanie do podpisania umów niezbędnych do wykonania powierzonych zadań.
    • Nadzór nad terminową, jakościową i zgodną z budżetem realizacją prac i usług przez jednostki zewnętrzne.
    • Raportowanie o postępie prac budowlanych.
    • Monitorowanie kosztów projektu.
    • Koordynacja prac wykończeniowych w pomieszczeniach najemców i prac budowlanych w obiektach.
    • Dbanie o terminową i zgodną z wyznaczonym zakresem realizację prac wynikającą z umów najmu.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne.
    • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Mile widziane uprawnienia budowlane.
    • Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami.
    • Dobra znajomość j. angielskiego.
    • Dobra znajomość MS Office, MS Project, CAD.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
    • Komunikatywność.
    • Umiejętność zarządzania czasem.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Proaktywne podejście.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
    • Dofinansowanie karty MultiSport.
    • Biuro w centrum Warszawy.
    • Codziennie świeże owoce, pyszną kawę i herbatę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GPRE Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 142 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizację przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Informujemy, że Administratorem danych jest GPRE Management sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. ul. Marszałkowskiej 142, 00-061 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.