Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager w firmie meblarskiej

Concession Europe Sp. z o.o.O firmie

Concession Europe Sp. z o.o.

Generała George'a Smitha Pattona 4

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie powierzonego projektu

  • Odpowiedzialność za realizację prowadzonego projektu zgodnie z budżetem, jakością, zakresem i czasem realizacji

  • Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które usprawnią przebieg realizacji inwestycji

  • Nadzór i koordynacja procesu produkcji

  • Współpraca z podwykonawcami, nadzorem inwestorskim

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika projektu

  • Praktyczna wiedza z obszaru metodyk produkcji mebla

  • Doświadczenie w branży meblarskiej, znajomość budowy mebla i wykorzystywanych materiałów

  • Doświadczenie w koordynowaniu prac zespołów projektowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, odpowiedzialność

  • Umiejętność radzenia sobie z problemami powstałymi w trakcie realizacji projektu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Dobre warunki pracy oraz wynagrodzenia

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy dopasowane do specyfiki i potrzeb stanowiska

  • Udział w ciekawych projektach

Concession Europe Sp. z o.o. to specjalistyczna firma stolarska, produkująca zabudowy meblowe, okładziny ścienne oraz wszelkie wykończenia stolarskie projektowane do przestrzeni komercyjnych w Polsce, Europie i na świecie.

Przewiń do profilu firmy