Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager w Projektach Ecommerce (100% zdalnie)

CONVERTIS SPÓŁKA Z O.O.O firmie

5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Praca z Klientem przy projekcie wdrożenia sklepu internetowego - współtworzenie i priorytetyzowanie wymagań względem systemu oraz harmonogramowanie i raportowanie postępu prac. To jest około 30% czasu.

  • Zarządzanie projektem, tworzenie i realizowanie harmonogramu, budżetu projektu, zarządzanie zespołem projektowym, a także zależnościami między różnymi projektami,

  • Organizacja pracy zespołu projektowego - definiowanie zadań dla zespołu programistów (backend, frontend), grafika oraz testerów, kontrola jakości pracy członków zespołu,

  • Organizacja i koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi,

  • Konfiguracja systemów e-commerce zgodnie z wypracowanymi celami biznesowymi,

  • Współudział przy projektowaniu interfejsu graficznego sklepów internetowych.

  • Koordynacja prac rozwojowych dla stałych Klientów (to jest około 50% czasu).

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami specjalizującymi się w e-marketingu.

  • Inspirowanie zmian w sklepach naszych Klientów

Nasze wymagania

Jeśli:

a) lubisz rozmawiać z ludźmi, bo to dla nas bardzo ważne!,

b) umiesz efektywnie się komunikować - niezależnie od metody komunikacji,

c) potrafisz zarządzać swoimi emocjami, rozumiesz emocje innych,

d) potrafisz przypilnować wszystkich szczegółów, upewnić się, że wszystko idzie zgodnie z planem i do tego domykać zaległe zadania,

to zapraszamy!! :) A poza tym istotne jest:

a) Doświadczenie w e-commerce lub branży IT (w agencjach/ sklepach internetowych) przynajmniej 3 lata,

b) Doświadczenie jako project manager / product owner / koordynator,

c) Znajomość trendów w e-commerce,

d) Umiejętność analitycznego myślenia oraz odpowiedzialności za zrealizowaną pracę,

e) Przywiązanie do detali,

f) Terminowość i sumienność,

g) Chęć do ciągłej nauki,

h) Uczciwość wobec Klienta,

i) Zaangażowanie i samodzielność (bo pracujesz zdalnie).

Mile widziane

  • Znajomość platform PrestaShop / SoteShop,

  • Znajomość trendów projektowania sklepów internetowych,

  • Doświadczenie w projektach agilowych / scrumowych,

  • Umiejętność znalezienia wielu argumentów “za” lub “przeciw” przed podjęciem decyzji oraz merytorycznego rozmawiania o nich,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym efektywną komunikację pisaną i mówioną.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 5000 - 8000 zł netto przy B2B (3000 – 6000 zł na rękę)

  • 26 dni urlopu + 30 dni chorobowego

  • Pełen etat i elastyczny czas pracy,

  • Pracę zdalną w 100% - z dowolnego miejsca w Polsce,

  • Różnorodność wyzwań w pracy z klientami,

  • Dużą samodzielność i niezależność w realizowaniu zadań,

  • Otwartość na Twoje pomysły na rozwój firmy i rozwiązania dla klientów,

  • Brak bezsensownych procedur i zbędnej biurokracji,

  • Pełne wsparcie zespołu - każdy dokładnie zna swoje zadania i wie, gdzie szukać pomocy w razie problemów,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Wsparcie, szkolenia i rozwój w zakresie, który Cię najbardziej zawodowo interesuje,

  • Dwa wyjazdy integracyjne w roku, by poznać bliżej zespół.

Krótko o nas.

To my, Convertis.

Specjalizujemy się w tworzeniu i wsparciu technicznym sklepów internetowych opartych o PrestaShop lub SoteShop.

Tego typu usługi realizujemy dla średnich i dużych sklepów internetowych.

W tej chwili nasz zespół składa się z 17 specjalistów - wszyscy pracujemy zdalnie w 100% od 4 lat. Chcemy, by było nas więcej. Może czekamy właśnie na Ciebie?

Jeśli masz doświadczenie w kierowaniu projektem lub koordynowaniu prac, a do tego masz wiedzę z zakresu ecommerce, to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem osoby szczegółowej, rzetelnej i solidnej, która zajmie się koordynacją projektów i zadań dla naszych Klientów.

Do usłyszenia.

Jak aplikować:

W zgłoszeniu uwzględnij krótką odpowiedź na poniższe pytania:

1. Jak radzisz sobie z wieloma zadaniami na raz? Jaki masz system na to?

2. Jaką metodę używasz zarządzając projektami?

3. Co najbardziej kręci Cię w ecommerce? i? I dlaczego?

Załącz także swoje CV.

Szukamy osoby zaangażowanej i chcącej z nami pracować, więc pokaż nam że taki / taka jesteś.