Oferta pracy

Project manager w sklepie internetowym

SKIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

6 000‐8 000 zł brutto / mies.

SKIS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Feliksów 59a

Skierniewice

Safe4you.pl to intymny sklep internetowy.
Nasz sklep to połączenie drogerii erotycznej i sklepu z akcesoriami z miejscem w czołówce branży erotycznej w Polsce.

To zespół złożony z osób pracujących na miejscu i zdalnie.

Opis stanowiska / zadań:

  • analiza: rynku, konkurencji oraz trendów,
  • opracowywanie strategii sprzedaży i działań marketingowych,
  • monitorowanie i optymalizacja kosztów,
  • współpraca z dostawcami,
  • zarządzanie i administrowanie sklepem internetowym,
  • nadzór i koordynowanie działań freelancerów,
  • korzystanie z gotowej infrastruktury do nadawania przesyłek,
  • odpowiedzialność za wysokość sprzedaży,
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu.

Nasze wymagania na tym stanowisku:

  • doświadczenie w branży e-commerce,
  • biegła obsługa komputera i platform sprzedażowych e-commerce,
  • znajomość sprzedaży w Allegro,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • samodzielność w działaniu,
  • nastawienie na efekty.

Mile widziane:

  • znajomość obsługi: IAI / IdoSell, Baselinker, Subiekt GT,
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Idealny kandydat na to stanowisko jest:

  • odpowiedzialny,
  • samodzielny w działaniu,
  • systematyczny, - rzeczowy,
  • uporządkowany,
  • dobrze zorganizowany,
  • szczegółowy,
  • Lubi: ustalać i działać według jasnych zasad i konkretnych reguł.

Co oferujemy:

  • umowę na pełny etat
  • zarobki 6 000 - 8 000 brutto zł/mies.
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z mocnym zapleczem także w zupełnie innej branży,
  • samodzielność w działaniu i możliwość realizowania postawionych celów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią za efekty,
  • możliwa współpraca B2B,
  • dodatkowe ubezpieczenie i benefity,
  • pracę w nowym magazynie, w Skierniewicach (os. Zadębie), w której bardziej liczą się efekty niż sztywne godziny pracy,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej

Po otrzymaniu CV z wybranymi kandydatami skontaktujemy się mailowo z zaproszeniem do wypełnienia ankiety oraz informacjami o kolejnych etapach rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy