Oferta pracy

Project Manager w Zespole Cen Transferowych

MDDPO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów dotyczących tematyki cen transferowych (przygotowanie dokumentacji, analiz porównawczych, opinii, modeli rozliczeń, itp.);

  • Analizowanie zagadnień podatkowych z zakresu cen transferowych;

  • Aktywny udział w spotkaniach z klientami i bezpośredni kontakt z nimi (spotkania online oraz stacjonarnie na rynku lokalnym);

  • Współorganizowanie wydarzeń podatkowych np. webinariów dla klientów;

  • Ścisła współpraca z Zespołem Cen Transferowych, zlokalizowanym w warszawskim biurze;

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu projektowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: ekonomia, finanse, rachunkowość lub prawo;

  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze cen transferowych;

  • Umiejętność sporządzania analiz porównawczych oraz przygotowywania dokumentacji podatkowej;

  • Znajomość polskich regulacji w zakresie cen transferowych oraz wytycznych OECD;

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie delegowania i koordynowania prac, zlecanych innym członkom zespołu;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;

  • Zdolności analityczne;

  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji z klientem;

  • Dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w ponad 30-osobowym Zespole Cen Transferowych - jednym z największych i najbardziej nagradzanych w tej dziedzinie na polskim rynku;

  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z doświadczonymi ekspertami;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;

  • Możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • jasno określona ścieżka kariery

MDDP

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 100 osób – doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych. Byliśmy wielokrotnie wyróżniani w rankingach firm doradczych, a nasi specjaliści uznawani są za wiodących w swoich dziedzinach. Jesteśmy autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami i organizatorami konferencji podatkowych. MDDP wymieniana jest wśród wiodących firm na rynku w zestawieniu World Tax i World Transfer Pricing 2020. W 2018 r. otrzymaliśmy tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce w rankingu European Tax Awards organizowanym przez prestiżowy magazyn International Tax Review oraz Największej Firmy Doradztwa Podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

Przewiń do profilu firmy