Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Moris-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad jakością, terminowością i dyscypliną finansową prowadzonych prac w trakcie realizacji kontraktu,

  • organizowanie i uczestniczenie w naradach roboczych,

  • rozliczanie finansowe kontraktu i nadzór nad dokumentami rozliczeniowymi Podwykonawców

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu a także realizacji inwestycji budowlanych o dużej kubaturze (np. budowa centrum rekreacji wodnej, hal sportowych, obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej itp.),

  • Posiadanie uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Doświadczenie w pracy z jednostkami gminy i samorządu terytorialnego

  • Odpowiedzialność za cały proces ofertowo - wykonawczy

  • Duża wiedza z zakresu zarządzania budżetem i bieżącej kontroli kosztów prac budowlanych

  • Koordynowanie i weryfikacja przygotowanej dokumentacji budowlanej i wykonawczej

  • Umiejętność kierowania zespołem

  • Budowanie profesjonalnych relacji biznesowych tj.: współpracy z urzędami publicznymi i nadzorowania procesu uzyskiwania wszelkich pozwoleń na realizację inwestycji, utrzymywania pozytywnych kontaktów z inwestorami, wyboru i weryfikacji dostawców i podwykonawców, prowadzenia negocjacji biznesowych a także sporządzania projektów umów z partnerami.

To oferujemy

  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Umowa o prace

  • Samochód służbowy

Moris-Polska Sp. z o.o.

Firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku w branży budowlanej specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowy obiektów kubaturowych użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy