Logo Pracuj.pl

Project Manager

BITBAG sp. z o.o.O firmie

8 000–13 000
netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołami programistów i testerów w projektach e-commerce. (maksymalnie 3 małe zespoły).
  • Kontakt z klientem, zespołem IT klienta z którym współpracujemy - rozmowy tylko w języku angielskim.
  • Przeprowadzanie daily.
  • Praca w JIRA + Confluence.
  • Współtworzenie bazy wiedzy o projektach, klientach, developerach.
  • Ścisła współpraca z resztą Project Managerów .

Nasze wymagania

  • komunikatywność,
  • rzetelność,
  • konsekwentność,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy jako Project Manager w Software House,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

max. 5 osób

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce

To oferujemy

  • Praca w 100% zdalna. (Możliwość korzystania z coworkingu we Wrocławiu).
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie.
  • 95% projektów to dedykowany e-commerce B2C, B2B, MVM lub narzędzia wspierające e-commerce.
  • Realny wpływ na projekty w których uczestniczysz i na kierunek rozwoju całej firmy.
  • Małe (max. 5 osobowe) zespoły projektowe.
  • Pracujemy głównie z klientami zagranicznymi (USA, Szwajcaria, Francja, Niemcy).
  • Brak nadgodzin, terminowe wypłaty, startupowa atmosfera.
  • Zgrany zespół, pasjonaci, praktycy programowania.
  • Podejmując się realizacji projektu wyznajemy wartości takie jak: wysoka kultura, szacunek, zrozumienie, otwartość, współpraca. Wymagamy ich zarówno od siebie, jak i od klienta.
  • O wiele większą wartość ma to jakim jesteś człowiekiem (odpowiedzialnym, komunikatywnym, sumiennym, uczciwym, chętnym do rozwoju, ciekawym wszystkiego) niż to jak bardzo znasz na pamięć interfejs JIRA.
  • 26 dni płatnego urlopu w ciągu roku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Nasz Proces Rekrutacyjny:

  • Czekamy na Twoje zgłoszenie, koniecznie dołącz również swoje CV.
  • Jeśli uznamy, że pasowałbyś do naszego zespołu, w ciągu 5 dni roboczych
  • odpowiadamy na Twoje CV, umawiamy się na rozmowę i zadanie praktyczne (dla programistów).
  • Rozmowa nie powinna zająć dłużej niż 1h.
  • Maksymalnie w ciągu tygodnia podejmujemy decyzję o współpracy.
  • Jeśli decyzja jest pozytywna także z Twojej strony - podpisujemy umowę!

Jesteśmy zgraną drużyną z wieloletnim doświadczeniem. Szukamy osoby podobnej do

nas, czyli takiej, która swoim doświadczeniem, wiedzą i pasją chętnie dzieli się z innymi.

W BitBag tworzymy dedykowane platformy e-commerce w języku PHP.

Project Manager, warmińsko-mazurskie