Oferta pracy

Project Manager

cmT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

cmT sp. z o.o. to międzynarodowa, inżynieryjna firma consultingowa świadcząca usługi zarządzania inwestycjami, kierowania budowami oraz usługi doradcze we wszystkich dziedzinach budownictwa. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją powierzonego projektu
  • Koordynacja procesów inwestycyjnych w ramach przewidzianego/opracowanego budżetu i harmonogramu
  • Zarządzanie ryzykiem związanym  z realizacją  projektu
  • Nadzorowanie procesu wyboru wykonawców i dostawców
  • Negocjowanie warunków umów i projektów
  • Bieżąca współpraca z kontrahentami oraz kontrola rozliczeń finansowych
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z Klientem
  • Zarządzanie oraz prowadzenie zespołu

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Uprawnienia budowlane
  • Min. 7-letnie doświadczenie w branży budowlanej
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, jak i interpersonalne do wspierania zespołu
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywnego delegowania pracy
  • Nastawienie na osiąganie celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z doświadczenia
  • Praca przy innowacyjnych projektach w środowisku międzynarodowym
  • Praca w profesjonalnym zespole, w atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu
  • Opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy