Oferta pracy

Project Manager

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Żwirki i Wigury 16

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Wirtualna Polska - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie projektów digitalowych (z naciskiem na formaty natywne).
  • Współpraca z klientem przy definiowaniu potrzeb, oczekiwań i wymagań.
  • Dbanie o dobre relacje z klientem i zespołem projektowym.
  • Tworzenie harmonogramów projektowych.
  • Monitorowanie oraz zapewnianie terminowości realizacji ustalonych zadań/KPI.
  • Raportowanie efektywności prowadzonych działań.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży mediowej.
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność).
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Mile widziana znajomość Jira.

Oferujemy

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej.
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy.
  • Dużą samodzielność działania.
  • Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej.
  • Nowoczesne biuro.
  • Parking dla rowerów i prysznice.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy