Oferta pracy

Project Manager

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PV Poland Sp. z o.o. - nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z nieustannym rozwojem Firmy obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Specjalisty do pracy na:

PROJECT MANAGER

 Twoje zadania:

  • Samodzielne prowadzenie przydzielonych projektów firmowych na każdym etapie;
  • Współpraca i koordynacja prac członków innych zespołów uczestniczących w projekcie;
  • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu wszelkich aspektów działalności firmy oraz proponowanie optymalizacji mających usprawnić pracę;
  • Przygotowanie ofert w postępowaniach przetargowych przy współpracy z innymi działami firmy;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w działalności operacyjnej firmy;
  • Przeprowadzanie analiz danych, przygotowywanie i opracowywanie na ich podstawie raportów, prezentacji oraz podsumowań na potrzeby Zarządu Firmy;

  • Cechuje Cię chęć do pracy i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym planowaniu, prowadzeniu, koordynacji i nadzorze projektów oraz zarządzaniu nimi na poszczególnych etapach realizacji;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe;
  • Biegle posługujesz się narzędziami pakietu MS Office;
  • Nie boisz się pracy pod presją czasu oraz poruszania się w wielu zagadnieniach jednocześnie;
  • Szybko się uczysz, a nowe wyzwania nie są Ci straszne.
  • Posiadasz wysoki poziom motywacji wewnętrznej, samodyscypliny i zorganizowania;
  • Łatwo nawiązujesz kontakty, a praca w zespole to dla Ciebie czysta przyjemność;
  • Kreatywność, inicjatywa, systematyczność oraz samodzielność działania to Twoje drugie imię;

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną
    formę
    zatrudnienia
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
  • Kartę FitProfit
  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy
  • Pracę w nowoczesnym biurze klasy A
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy