Oferta pracy

Project Manager

Rankomat Ubezpieczenia sp. zo.o. sp k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Menedżer
Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu działania, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektami (w tym analiza potrzeb, planowanie strategii działania, ocena ryzyk, monitorowanie poszczególnych etapów realizacji, zarządzanie wdrożeniem projektu).
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją projektową (m.in: umowy, harmonogramy wdrożenia, plany pracy...).
  • Przygotowywanie i analiza wymagań biznesowych - ustalanie potrzeb, wymagań i możliwości w zakresie projektów biznesowych wewnątrz firmy.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji oraz projektowa współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług oraz kontrahentami.
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego, organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych.
  • Analiza i raportowanie przebiegu i wyniku projektów, przeprowadzanie analiz jakościowych i ilościowych.

Szukamy osób, które

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie z obszaru zarządzania projektami, chętnie poparte odpowiednimi certyfikatami.
  • Potrafią budować i utrzymywać relację z partnerami wewnątrz organizacji.
  • Potrafią pracować zespołowo, również w zespołach rozproszonych.
  • Bardzo dobrze organizują pracę, potrafią wyznaczać priorytety sobie i innym.
  • Są skuteczne i nastawione na realizację celu.
  • Są elastyczne i potrafią dostosować się do zmieniających się priorytetów.
  • Znają język angielski na poziomie dobrym.
  • Posiadają rozbudowane umiejętności analitycznego myślenia.
  • Znajomość rynku ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej organizacji, realizującej interesujące i ciekawe projekty w obszarze internetu, ubezpieczeń
    i finansów.
  • Zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę bądź kontrakt b2b - do wyboru.
  • Możliwość pracy zdalnej
    w ustalonym zakresie.
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń i możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Dodatkowe benefity:

  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty OK System,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,
  • lekcje angielskiego.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

Proszę o zapoznanie się z poniższymi klauzulami:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy