Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

PMICombera Sp. z o.o.O firmie

  • Filomatów 27, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

PMICombera Sp. z o.o.

Filomatów 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracami zespołu projektowego

  • Rozliczanie zespołu projektowego

  • Stały kontakt z supervisorami

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Przygotowanie prezentacji, broszur, materiałów dla klientów

  • Monitorowanie danych/ raportowanie

  • Współpracę ze wszystkimi działami firmy

  • Identyfikację i rozwijanie potrzeb klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży Electro)

  • Dobre umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Gotowość na nowe wyzwania

  • Doskonałe umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Chęć dołączenia do dynamicznego zespołu

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B + atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznym i rozwijającym się zespole

  • Udział w ciekawych projektach

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako spółka należąca do Advantage Smollan Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych światowych agencji marketingowych/wsparcia sprzedaży. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

Przewiń do profilu firmy