Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

DESIGN PARTNERS S CO firmie

DESIGN PARTNERS S C

Stanisława Noakowskiego 12/43

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie realizacją projektów, w tym szacowanie czasu realizacji zadań

  • budowanie relacji i stałe utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami

  • analiza potrzeb stałych klientów i rekomendowanie najlepszych rozwiązań

  • koordynacja pracy zespołu projektowego na miejscu oraz osób współpracujących ze studiem zdalnie

  • tworzenie dokumentacji projektowych, w tym briefów, ofert, kosztorysów i harmonogramów działań zespołu

  • kontrola i raportowanie przebiegu realizowanych projektów

  • kontakt z podwykonawcami (copywriterzy, deweloperzy, drukarnie itp.)

  • ewidencja dokumentacji oraz współpraca z księgowością

  • bieżąca obsługa biura (wystawianie faktur, windykacja, zamówienia wewnętrzne)

  • dbałość o wizerunek firmy oraz obsługa gości w studio

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • wiedza o współczesnych narzędziach oraz trendach w projektowaniu graficznym

  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word), dokumenty Google

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • min. 2-letnie doświadczenie w branży reklamowej/marketingowej

  • pozytywne nastawienie do świata, entuzjazm i zaangażowanie

  • samodzielność i dobre zorganizowanie – wychodzenie z własną inicjatywą

  • komunikatywność, otwartość na bieżące potrzeby zespołu

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia i testowania procesów

  • tworzenie, rozwijanie i wdrażania nowych metodologii pracy nad projektami i przepływu informacji klient > studio

To oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach brandingowych

  • zatrudnienie na UoD lub B2B

  • premie kwartalne i roczne za realizację wyznaczonych celów i zaangażowanie

  • pracę w godzinach „biurowych” od poniedziałku do piątku, 9-17 (nie pracujemy w weekendy i po godzinach, oraz nie przewidujemy pracy zdalnej, oczywiście o ile nie będzie wyższej konieczności jej wprowadzenia)

  • pracę w małym i zgranym zespole (aktualnie 5-6 osób)

  • samodzielne stanowisko pracy

  • przyjazną i luźną atmosferę

  • praca w artystycznym wnętrzu, odrestaurowanej kamienicy

  • dobrą lokalizację w centrum Warszawy (plac Politechniki, blisko metra)

  • szkolenia i warsztaty tematyczne

  • benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy małym, zgranym zespołem specjalistów, dla których praca to pasja. Działamy łącząc indywidualne kompetencje i potrzeby każdej z osób. Cenimy sobie zarówno zdrowo rozsądkowe podejście do projektów jak i nieszablonowe, swobodne rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś zainteresowany/a ofertą?

  • prześlij nam swoje CV klikając w Aplikuj

  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami