Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Project Management Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POSZUKIWANY / POSZUKIWANA:

MIEJSCE PRACY: Biuro w Warszawie. Prowadzenie inwestycji w całej Polsce.

Szukamy osoby, która:

  • ma co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych z ramienia generalnego wykonawcy jako Project Manager
  • potrafi komunikować się po angielsku (mówiony i pisany)
  • potrafi współpracować
  • chce podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnego procesu formalno-prawnego (od koncepcji do pozwolenia na użytkowanie)
  • kontakt z odpowiednimi urzędami, władzami lokalnymi, projektantami
  • nadzorowanie i koordynacja prac budowlanych oraz prac projektowych w ścisłej współpracy z Inwestorem, wykonawcami i projektantami.
  • organizacja i zarządzanie procesem przygotowania i realizacji inwestycji na wszystkich etapach,
  • wprowadzanie i kontrola poprawności rozwiązań technicznych i ich optymalizacji,
  • przewidywanie potencjalnych ryzyk związanych z realizacją inwestycji i ich bieżące eliminowanie,
  • zarządzanie procesem wyboru projektantów, wykonawców, podwykonawców i innych firm współpracujących przy projekcie,
  • przygotowanie i negocjowanie umów,
  • dbałość o budżet, prawidłową i terminową realizację projektu.

Co oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia dzięki realizacji konkretnych zadań
  • współpracę opartą na partnerstwie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne