Oferta pracy

Project Manager

Rankomat Ubezpieczenia sp. zo.o. sp k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Menedżer
Rankomat.pl to największa w Polsce porównywarka internetowa, która od 12 lat pomaga klientom porównać i kupić najlepsze ubezpieczenia samochodu, nieruchomości, podróży oraz na życie. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom sprawdzoną wiedzę dotyczącą również kredytów, pożyczek, kont bankowych, lokat oraz ofert GSM. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy o globalnym zasięgu działania, która prowadzi porównywarki ubezpieczeniowe i finansowe między innymi w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Szwecji, Norwegii, Finlandii czy Hiszpanii.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Project Managera
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektami (w tym analiza potrzeb, planowanie strategii działania, ocena ryzyk, monitorowanie poszczególnych etapów realizacji, zarządzanie wdrożeniem projektu).
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją projektową (m.in: umowy, harmonogramy wdrożenia, plany pracy...).
  • Przygotowywanie i analiza wymagań biznesowych - ustalanie potrzeb, wymagań i możliwości w zakresie projektów biznesowych wewnątrz firmy.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji oraz projektowa współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług oraz kontrahentami.
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego, organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych.
  • Analiza i raportowanie przebiegu i wyniku projektów, przeprowadzanie analiz jakościowych i ilościowych.

Szukamy osób, które

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie z obszaru zarządzania projektami, chętnie poparte odpowiednimi certyfikatami.
  • Potrafią budować i utrzymywać relację z partnerami wewnątrz organizacji.
  • Potrafią pracować zespołowo, również w zespołach rozproszonych.
  • Bardzo dobrze organizują pracę, potrafią wyznaczać priorytety sobie i innym.
  • Są skuteczne i nastawione na realizację celu.
  • Są elastyczne i potrafią dostosować się do zmieniających się priorytetów.
  • Znają język angielski na poziomie dobrym.
  • Posiadają rozbudowane umiejętności analitycznego myślenia.
  • Znajomość rynku ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej organizacji, realizującej interesujące i ciekawe projekty w obszarze internetu, ubezpieczeń
    i finansów.
  • Zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę bądź kontrakt b2b - do wyboru.
  • Możliwość pracy zdalnej
    w ustalonym zakresie.
  • Dostęp do niezbędnych szkoleń i możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Dodatkowe benefity:

  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty OK System,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,
  • lekcje angielskiego.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula informacyjna: ogłoszenie rekrutacyjne

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie prowadzonej rekrutacji jest  Ubezpieczenia Rankomat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88 – dalej „Administrator”.
  • Pani/Pana dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 221 § 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu: realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze danych. Podanie danych w tym zakresie jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe w zakresie wizerunku będą przetwarzane jeżeli wyrazi Pani/Pan na to dobrowolną zgodę. Za wyrażenie zgody uznaje się przesłanie dokumentu rekrutacyjnego (w postaci CV) wraz ze zdjęciem (podstawa prawna: 221 § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).
  • Podanie danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).
  • Zgoda, o której w pkt. 3 może zostać cofnięta w każdej chwili bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy. W razie cofnięcia zgody na wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.
  • Przewidywane kategorie odbiorców danych:, pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
  • Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, który jest upoważniony do działania we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, umożliwiając z nim kontakt według następujących danych kontaktowych:
    1) [email protected], lub
    2) Rankomat ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa

Ogłoszenie archiwalne