Logo Pracuj.pl

Project Manager

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.O firmie

11 000–14 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.

Grzybowska 62

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GCP

  • Azure

  • AWS

O projekcie

Nasza oferta jest szansą na rozwój w kilku obszarach związanych z Cloud Computing. Jest to zarówno obszar migracji całych środowisk (infrastruktura) do chmury, obszar modyfikacji konkretnych aplikacji w kierunku Cloud Native, obszar AI i ML, aż po obszar dotyczący transformacji cyfrowej całych przedsiębiorstw (road2cloud), często zawierający wszystkie powyższe zagadnienia.

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie projektów od przygotowania oferty do wdrożenia i przekazania klientowi;
  • Koordynowanie zaawansowanych technologicznie projektów wykorzystujących chmurę;
  • Budowanie wizji rozwoju produktu lub kierunku projektu;
  • Analizowanie potrzeb klientów oraz definiowanie wymagań dla nowych funkcjonalności;
  • Współpraca z managerami innych zespołów w budowaniu strategii rozwoju projektów i produktów;
  • Praca w małych, samoorganizujących się zespołach.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów lub tworzeniu produktów w podejściu Agile;
  • Biegła znajomość narzędzia zarządzania backlogiem oraz komunikacji w rozproszonych zespołach;
  • Doświadczenie w pracy z przynajmniej jedną z chmur publicznych: GCP, Azure, AWS;
  • Chęć rozwoju w rozwiązaniach chmurowych.

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z zespołami DevOps i/lub SRE;
  • Doświadczenie w wykorzystaniu paradygmatu Infrastructure as a Code w SDLC;
  • Uczestnictwo w projektach Open Source;
  • Widoczność w community (meetupy, konferencje, blog);
  • PMI Agile Certified Practitioner (ACP) lub AgilePM.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dostęp do szeregu materiałów szkoleniowych w obszarze rozwiązań Google oraz Microsoft, pozwalających na zdobycie cenionych na rynku certyfikatów;
  • Szkolenia Agile;
  • Nieformalną kulturę pracy w nowoczesnym biurze (kawa, przekąski, owoce);
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • Pracę na najnowszym sprzęcie i narzędziach (Google Workspace, Slack, JIRA, GitHub).

Operator Chmury Krajowej - partner strategiczny Google i Microsoft wspierający firmy w przenoszeniu swoich usług do chmur publicznych (Platforma Chmury Krajowej, Google Cloud, Microsoft Azure, Amazon Web Services). Ponadto pomagamy naszym klientom zmieniać procesy rozwoju własnych usług oraz znacząco skrócić czas potrzebny do ich stworzenia, uruchomienia i wprowadzenia zmian.

Główne obszary naszej pracy to: Cloud Native, Data & AI, Software Development, Cloud Onboarding, Modern Workplace. Specjalizujemy się w edukacji i wdrażaniu technik rozwoju oprogramowania na dużą skalę, opartych o automatyzację i ciągły monitoring.

W naszym zespole będziesz miał(-a) możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami, potwierdzenia swoich umiejętności zdobytymi certyfikatami oraz udziału w projektach open-source.

Project Manager, Grzybowska 62, Warszawa