Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive/Account Manager

CREATIVEHARDER SP Z O OO firmie

3 5005 000 brutto / mies.
  • Londyńska 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • menedżer

CREATIVEHARDER SP Z O O

Londyńska 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii komunikacji dla klientów agencji,

  • samodzielne prowadzenie projektów,

  • bieżące kontakty z klientami agencji,

  • zbieranie materiałów informacyjnych (tzw. research),

  • wsparcie procesu pozyskiwania nowych klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem, umiejętność budowania trwałych relacji,

  • doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów internetowych, w tym związanych z komunikacją marketingową w social media, marketingiem szeptanym, aplikacjami, stronami www,

  • umiejętność pracy z briefem, przygotowania i prowadzenia prezentacji,

  • dobra znajomość mediów społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram),

  • dobra orientacja w trendach digital,

  • praktyczna znajomość narzędzi analitycznych i monitorujących,

  • umiejętność efektywnej współpracy z innymi działami agencji.

To oferujemy

  • realizacja projektów dla polskich i międzynarodowych marek,

  • praca w przyjaznej atmosferze z zespołem doskonałych specjalistów,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • miejsce pracy: Warszawa, Saska Kępa

O nas

CreativeHarder Group to zespół pasjonatów marketingu realizujących projekty w wielu obszarach reklamy i promocji. W naszym portfolio znajdziecie setki udanych kampanii reklamowych i zrealizowanych eventów dla klientów z wielu branż.

Opis stanowiska

Obecnie szukamy energicznego Account Executive/Account Managera do prowadzenia projektów Klientów agencji - głównie social media, ale nie tylko - również strony www, aplikacje mobilne, kampanie ATL, ambienty i inne formy reklamy.