Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

NuOrder Sp. z o.o.O firmie

NuOrder Sp. z o.o.

Adama Idźkowskiego 4/10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która b. sprawnie realizuje rozbudowane kampanie zintegrowane I produkcje digital.

Nasze wymagania

  • skuteczne zarządzanie realizacją kampanii zintegrowanych (digital, kampanie interaktywne, Social Media, ATL)

  • skuteczne zarządzanie produkcją digital (budową serwisów www i e-commerce)

  • min. 3 – letnie doświadczenie

  • umiejętność budowania teamu

  • znajomość zagadnień front i back-end’u

  • znajomość frameworków i template’ów

  • znajomość podstaw HTML

  • znajomość narzędzi związanych z serwisami i ecommerce:

  • - platform mailingowych

  • - narzędzi monitorujących pozycje SEO, dostępność serwisu itd.

  • - systemów płatności itd.

  • znajomość zagadnień zw. z kampaniami digital i performance

To oferujemy

  • stanowisko z b. dużą samodzielnością

  • pracę nad rozbudowanymi kampaniami marketingowymi

  • wynagrodzenie podstawowe: 5000 – 7000 zł

  • bonusy i prowizje za zrealizowane projekty i kampanie

  • min. jedną osobę na start w zespole na stanowisku Junior Project Manager

  • przyjazną atmosferę i fajną lokalizację biura na Powiślu z widokiem na Wisłę.

  • (4 min. piechotą i jesteś na wiślanej plaży, boso i z drinkiem w ręce ;)

  • możliwość pracy zdalnej

  • miejsce przyjazne zwierzakom

  • w dłuższym horyzoncie możliwość objęcia udziałów w firmie

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

NuOrder Sp. z o.o. – agencja komunikacji zintegrowanej (ATL / Digital / Media / Social)

Agencja NuOrder oferuje usługi w następujących obszarach:

• Planowanie strategiczne

• Kampanie zintegrowane

• ATL (kreacja Key Visuali, kreacja spotów)

• Produkcja digital (full)

• Social Media (full)

• Kampanie mediowe (digital & programmatic, TV)

Nasz 30 osobowy zespół pracuje w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu.

Jednym z naszych najbardziej znanych projektów z którymi mogliście się zetknąć jest Narodowa Loteria Paragonowa.

Nasi najważniejsi klienci:

Amica, Amol, Bayer, Bosch, Continental, Da Grasso, DecoMorreno, Danfoss, eSKY, Kotlin, Kropelka, Ministerstwo Finansów, Polpharma, Poxipol, Tarczyn

Przewiń do profilu firmy