Logo Pracuj.pl

Project Manager

NEWONCE.MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

NEWONCE.MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowy Świat 6/12

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kilku angażujących projektów jednocześnie (komercyjnych i własnych)
  • tworzenie kreatywnych ofert komunikacyjnych dla Klientów
  • produkcja kontentu audio, wideo oraz eventów
  • odpowiedzialność za komunikację i relację z Klientami
  • przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów
  • tworzenie raportów post-buy i wyciąganie wniosków o kierunkach dalszej współpracy z Klientami

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie agencyjne w bezpośredniej pracy z Klientem z obszaru lifestyle
  • project management - odpowiedzialność za powierzone zadania i duża samodzielność
  • sprawność w zarządzaniu projektami, w które zaangażowanych jest kilka osób
  • umiejętność tworzenia ofert, harmonogramów, budżetów i raportów
  • sprawne poruszanie się w środowisku cross-mediowym (digital, offline, event)
  • orientacja na osiąganie założonych celów komercyjnych
  • profesjonalizm, sumienność, terminowość
  • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • zainteresowanie tematyką poruszaną przez newonce
  • zrozumienie estetyki i grupy docelowej newonce
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracując z nami, będziesz współtworzyć ciekawe i ważne projekty mediowo-reklamowe dla topowych marek
  • praca w centrum
  • zniżki w newonce.barze
  • brak dresscode’u

newonce.media to dynamicznie rozwijająca się grupa medialna, która dociera miesięcznie do ponad 1,5 miliona odbiorców. Tworzą ją portale newonce.net i newonce.sport, internetowe newonce.radio, drukowany magazyn newonce.paper oraz stacjonarny newonce.bar. Pracując z nami, będziesz współtworzyć ciekawe i ważne projekty mediowo-reklamowe dla topowych marek.

Project Manager, Nowy Świat 6/12, Warszawa