Oferta pracy

Project Manager

GET IT DAN sp. z o.o.O firmie

  • Emilii Plater 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

GET IT DAN sp. z o.o.

Emilii Plater 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, definiowanie zakresu projektu

  • Definiowanie pakietów prac, zadań i czynności w ramach projektu

  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej i spotkań projektowych

  • Udział i prezentacje na posiedzeniach KS

  • Nadzorowanie i koordynację prac poszczególnych zespołów

  • Opracowanie dokumentacji zarządczej

  • Weryfikację produktów zarządczych projektu

  • Monitorowanie postępu prac projektowych

  • Przygotowanie i monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektu

  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie

  • Zarządzanie jakością, zarządzanie zmianą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Certyfikat potwierdzający znajomość metodyki zarządzania projektami (Prince, PMBoK lub równoważne)

  • Ponad 10-letnie doświadczenie w charakterze Kierownika Projektu w zarządzaniu projektami wdrożeń systemów informatycznych

  • Znajomość branży energetycznej (warunek konieczny)

  • Doskonalenie procesów projektowych

  • Promowanie innowacyjności, w tym „najlepszych praktyk”

  • Sprawczość, odpowiedzialność, wewnątrzsterowność

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Samodzielność, skuteczność, orientacja na rezultat

  • Kompetencje społeczne, inteligencja emocjonalna

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i szybko rozwijającym się zespole

  • Inspirującą atmosferę, możliwość wpływu i kreowania rzeczywistości

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczną formę współpracy

  • Synergię życia osobistego z zawodowym

  • Okazję do ciągłego rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie IT i procesów biznesowych oraz outsourcingu zarządzania projektami informatycznymi (PM&PMO) dla branży utilities (energetyka, ciepłownictwo, gazownictwo, przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne). Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Projektu (PM).

Przewiń do profilu firmy