Oferta pracy

Project Manager

Foton Technik Sp. z o.o.O firmie

Foton Technik Sp. z o.o.

Wilhelma Konrada Roentgena 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współpraca ze wszystkimi obszarami biznesowymi firmy

  • weryfikacja i optymalizacja istniejących procesów biznesowych

  • koordynacja działań przygotowawczych i wdrożeniowych, dotyczących nowych projektów w firmie

  • ścisła współpraca ze stakeholderami

  • odpowiedzialność za zakres, harmonogram i zasoby w powierzonych projektach

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • min. 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z różnych obszarów biznesowych

  • znajomość metodyk i narzędzi prowadzenia projektów zgodnie Agile

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy nad wdrażaniem i rozwojem systemów wspierających procesy biznesowe

  • silna orientacja na realizację założonych celów

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • premię uzależnioną od poziomu realizacji założonych celów

  • benefity (opiekę medyczną, kartę multisport)

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • super atmosferę opartą na partnerskich relacjach

  • ciekawe projekty i samodzielność działania

  • możliwość pracy z ekspertami w swoich dziedzinach, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne