Oferta pracy

PM 04021
HTL-STREFA S.A.

Project Manager

HTL-STREFA S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 22 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiada za skuteczną inicjację, realizację i zamknięcie projektów zgodnie z wewnętrznym procesem zarządzania projektami

  • Identyfikuje i analizuje interesariuszy projektu- aktywnie współpracuje ze sponsorem projektu

  • Zbiera, negocjuje i uzgadnia wymagania do projektu

  • Przygotowuje propozycję celu i zakresu projektu w oparciu o zebrane wymagania

  • Przygotowuje i utrzymuje aktualną kartę projektu, plan zarządzania projektem i plany pomocnicze

  • Opracowuje i utrzymuje aktualny harmonogram projektu

  • Aktywnie zarządza ryzykiem projektowym, proponuje i uzgadnia reakcje na czynniki ryzyka

  • Odpowiada za efektywną komunikację z członkami zespołu projektowego i interesariuszami

  • Nadzoruje zarządzanie zmianą w projekcie

  • Aktywnie uczestniczy w identyfikowaniu i wdrażaniu najlepszych praktyk projektowych oraz promuje wykorzystanie narzędzi zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w pracy z interesariuszami z różnych szczebli organizacji

  • Znajomość metodyki zarządzania projektami (preferowany standard PMBoK i certyfikat PMP)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

  • Ciekawość, pozytywne nastawienie i chęć zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczeń; komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami)

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne inżynierskie)

  • Mile widziana znajomość procesu rozwoju nowego produktu, wymagań dla wyrobu medycznego oraz procesów formowania wtryskowego czy montażu i pakowania automatycznego

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu i profesjonalnym zespole

  • Rozwój zawodowy w stale rosnącej i zmieniającej się organizacji

  • Dostęp do zaawansowanych rozwiązań technologicznych i narzędzi

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia, liczne benefity pozapłacowe

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i w międzynarodowym środowisku

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkania- stacjonarnie i/lub zdalnie

3

Spotkanie z HR i dedykowaną osobą z Organizacji

4

Testy kwalifikacyjne (dla stanowisk specjalistycznych)

5

Dołączenie do zespołu HTL-STREFA

Lider rynku, światowej klasy innowacyjny producent i eksporter wyrobów medycznych, poszukuje ambitnego kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje