Oferta pracy

Project Manager

e-point SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzenie projektu od początku do końca w wyznaczonym budżecie, czasie i jakości

  • zapewnienie odpowiedniej atmosfery w Zespole, zrozumienia celów biznesowych projektu i relacji między zadaniami

  • zaplanowanie, delegowanie i odbieranie zadań, a także egzekwowanie decyzji (Klienta i własnych)

  • bieżące rozliczanie: finansów, czasu pracy, terminowości i jakości produktów

  • zapewnienie informacji zwrotnej: Zespołowi, Klientowi i przełożonym

  • zarządzanie zmianą, identyfikowanie ryzyk i zagrożeń oraz wykorzystywaniu szans i możliwości

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi - minimum trzema o wartości powyżej 100 000 zł każdy

  • znajomość metodyk i narzędzi do zarządzania projektami oraz certyfikatu PRINCE2 (lub równoważnego)

  • praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Project Manager to osoba, która zapewnia dostarczenie produktów projektu. Dba o to, aby wyznaczone zadania miały swój efekt i jakość a do tego toczyły się zgodnie z harmonogramem, budżetem i warunkami umowy.

Poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i przeprowadzić wybrane przedsięwzięcia. Najczęściej realizujemy projekty ‘fixed price’, rzadziej - ‘time&material’.

Jakie umiejętności będą Ci przydatne?

  • tworzenie i odbieranie raportów

  • osiąganie wyznaczonych celów i delegowanie zadań, czyli realizacji projektów zgodnie z ich przedmiotem

  • podejmowanie (czasem trudnych i złożonych) decyzji

  • skrupulatność i dokładność w działaniu

Gdzie i na jakich zasadach pracujemy?

Teraz - przede wszystkim zdalnie. A po pandemii - zdalnie albo w biurze (w Warszawie, przy metrze Wierzbno), w zależności od Twoich preferencji, ale weź pod uwagę, że czasem trzeba będzie w biurze być.

Przez 8 godzin dziennie, między 8 a 17.