Oferta pracy

Project Manager

EOS KSI Polska Sp. z o. o.O firmie

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe zarządzanie projektami

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym przygotowywanie strategicznych dokumentów we współpracy z ze stroną biznesową i IT

  • Zarządzanie ryzykiem prowadzonych projektów

  • Komunikacja z Biznesem, IT i dostawcami w zakresie analizy wymagań i rozwiązań

  • Zarządzanie zewnętrzną i wewnętrzną komunikacją, raportowanie statusu i wszystkich niezbędnych informacji związanych z prowadzonymi projektami

  • Wspieranie działań operacyjnych w tym optymalizacja procesów biznesowych

  • Zarządzanie podległym zespołem projektowym, delegowanie zadań oraz umiejętność ich egzekwowania

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego samodzielnego zdobywania wiedzy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Mile widziana znajomość branży finansowej oraz bankowych procesów biznesowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży IT

  • Umiejętność pracy w grupie, zarządzania ludźmi oraz tworzenia i utrzymywania relacji

  • Umiejętność pracy w bardzo dynamicznym środowisku i pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych m.in. karty Multisport, prywatnej opieki medycznej

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od efektów pracy

  • Elastyczny czas pracy w trybie hybrydowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy