Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Betacom S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • MS Office

O projekcie

Zadaniem osoby na tym stanowisku jest samodzielna realizacja projektów IT jak również zarządzanie dedykowanym zespołem projektowym (w tym zespołem zewnętrznym – konsorcjantów i/lub dostawców).

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kontraktem i pracami projektowymi zgodnie z zakresem, harmonogramem i budżetem projektu;

  • Analiza ryzyka, identyfikacja zdarzeń sygnalizujących jego wystąpienie oraz określenie odpowiedzialnych za podjęcie odpowiednich działań naprawczych;

  • Zapewnienie odpowiedniej komunikacji pomiędzy członkami zespołu projektowego;

  • Wspieranie i motywowanie zespołu w zrozumieniu zadań i produktów końcowych projektu;

  • Terminowa realizacją zadań w projektach (skuteczność operacyjna).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne, techniczne lub ekonomiczne;

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem projektowym;

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu złożonych projektów informatycznych;

  • Praktyczna znajomość i rozumienie zagadnień związanych z metodyką prowadzenia projektów informatycznych;

  • Doświadczenie w tworzeniu raportów, rejestru ryzyk, planów zarządzania itd.;

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, w szczególności umiejętność skutecznego inspirowania i angażowania uczestników;

  • Chęć proaktywnego działania oraz umiejętność poszukiwania skutecznych kompromisów

  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne (umiejętność formułowania jasnych i zwięzłych komunikatów do materiałów decyzyjnych, dostosowanie języka komunikacji i dobór informacji

  • Otwartość na zmiany i umiejętność szybkiego dostosowania się do zmieniającego się otoczenia;

  • Certyfikat z zakresu Project Managementu poziom Practitioner - Prince2 lub inny równoważny.

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę dostosowaną do indywidualnych preferencji,

  • Częściową pracę zdalną,

  • Benefity w postaci pakietu medycznego czy karty multisport,

  • Dostęp do najnowszych technologii,

  • Otwarty zespół ludzi nastawiony na rozwój,

  • Rynkowe wynagrodzenie i narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Betacom S.A.

Betacom to innowacyjność, odpowiedzialność i współpraca w podejściu do transformacji cyfrowych swoich klientów. Pomagamy zwiększać efektywność operacyjną instytucji oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oferując rozwiązania między innymi z zakresu AI, cloud computing, Big Data. Betacom istnieje na rynku od 25 lat i należy do czołówki polskich integratorów IT.

Przewiń do profilu firmy