Oferta pracy

Project Manager

KR GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie z zespołem wdrożeniowym (merytoryczny zespół księgowych oraz zespół techniczny), zespołem klienta oraz stronami powiązanymi z klientem wymagań oraz zakresu prowadzonych projektów

  • planowanie oraz prowadzenie projektów konsultingowych, analitycznych oraz wdrożeń systemów informatycznych z obszaru finansowo-księgowego

  • tworzenie harmonogramów projektu, budżetów, delegowanie zadań, monitorowanie postępów prac, rozliczanie prac wykonanych

  • monitorowanie i kontrola postępu prac w prowadzonych projektach

  • zarządzanie komunikacją i współpracą z zespołem wdrożeniowym oraz klientem i stronami powiązanymi z klientem (property manager)

  • odpowiedzialność za dostarczenie produktów projektu w określonym czasie i budżecie

  • zarządzanie pracą zespołu merytorycznego oraz technicznego

  • zarządzanie bezpieczeństwem danych w trakcie realizacji projektu

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Project Managera – w prowadzeniu projektów wdrożeniowych na styku biznes/IT dla klientów zewnętrznych

  • teoretyczna i praktyczna znajomość minimum jednej metodologii zarządzania projektami takich jak: Agile (Scrum, Kanban), PRINCE2, PMBoK

  • nastawienie na zrozumienie potrzeb biznesowych klientów oraz skuteczne wspieranie ich realizacji

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne

  • samodzielność i otwartość w relacjach biznesowych

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych (wdrażanie systemów, np. ERP, CRM, Workflows, moduły finansowo-księgowe)

To oferujemy

  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy

  • Pracę zespołową i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem

  • Merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

KR Group

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą księgowo-podatkową o między-narodowym zasięgu. Nasze biura, poza Polską, są też w Czechach, Rumunii

i na Węgrzech.

KR Group to ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, a także specjalistów w zakresie kadr i płac.

Wśród ponad 300 naszych klientów dominują renomowane międzynarodowe firmy z różnych sektorów i branż. Zapewniamy im przemyślane rozwiązania księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe.

Przewiń do profilu firmy