Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project manager

MARVIPOL DEVELOPMENT S.A.O firmie

  • Prosta 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • menedżer

MARVIPOL DEVELOPMENT S.A.

Prosta 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami deweloperskimi zgodnie z założeniami budżetowymi i przejętym harmonogramem, od przejęcia projektu z działu zakupu gruntów do momentu przekazania do działu obsługi posprzedażowej.

  • Czynne uczestnictwo we wszystkich fazach przygotowania, realizacji, przekazania do użytkowania projektu.

  • Zarządzanie zespołem inżynierskim oraz projektowym na etapie projektowania i realizacji prac budowlanych.

  • Odpowiedzialność za budżetowe, harmonogramowe, prawne parametry projektu.

  • Pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych.

  • Zarządzenie budżetem i harmonogramem inwestycji.

  • Udział w przetargach na wybór generalnego wykonawcy.

  • Współpraca z działami firmy odpowiedzialnymi za kontakty z klientami.

  • Okresowe raportowanie do zarządu spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami mieszkaniowymi i/lub biurowymi po stronie dewelopera lub generalnego wykonawcy – warunek konieczny.

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo, architektura, zarządzanie projektami, prawo.

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektem deweloperskim.

  • Znajomość procesu inwestycyjnego w branży deweloperskiej.

  • Doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych.

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.

  • Doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych negocjacji handlowych.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

  • Samodzielność i wysoka motywacji do pracy.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

  • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • Kartę MultiSport.

  • Dogodną lokalizację pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Marvipol Development S.A. jest jednym z wiodących polskich deweloperów, którego akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka prowadzi działalność – za pośrednictwem spółek celowych – w dwóch podstawowych segmentach: mieszkaniowym, w ramach którego realizuje projekty budownictwa wielorodzinnego oraz magazynowym, inwestując w budowę i komercjalizację, a następnie sprzedając skomercjalizowane projekty.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ.