Oferta pracy

Project Manager

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Adama Branickiego 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Asseco Poland S.A.

Adama Branickiego 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów informatycznych i odpowiadaniem za ich realizację w budżecie, czasie i zakresie

  • Wsparcie sprzedaży i sprzedawców (udział w prezentacjach dla Klientów, konferencjach itp.)

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami

  • Zarządzanie zmianą i ryzykiem w projekcie

  • Na temat naszego produktu możesz przeczytać tutaj: https://aci.asseco.com/

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w roli Project Managera / Product Managera / Product Ownera przy dużych i złożonych projektach

  • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami informatycznymi

  • Doświadczenie w pracy w branży finansowej (bankowość, leasing, faktoring, instytucje pożyczkowe)

  • Orientacja prosprzedażowa i gotowość do uczestnictwa w procesie sprzedażowym (we współpracy z KAM)

  • Umiejętności prezentacyjne oraz analityczne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w obszarze finansów

Mile widziane

  • Znajomość metod i narzędzi Machine Learning

  • Znajomość zagadnień dotyczących Customer Data Platform i Marketing Automation

  • Znajomość zagadnień marketingu, analizy danych, CRM

  • Znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania

  • Doświadczenie z zakresu sprzedaży i obsługi klienta w kanałach elektronicznych i poprzez strony internetowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz prowadzić projekty i tworzyć kluczowe produkty analityczne dla klientów z branży finansowej? Masz doświadczenie w obszarze bankowym a być może również w marketingu i sprzedaży? Ciągle poszukujesz nowych rozwiązań i chcesz pracować z wykorzystaniem narzędzi Machine Learning i sztucznej inteligencji (AI)?

Jeśli tak, weź udział w naszej rekrutacji i dowiedź się więcej (rekrutacja zdalna).

Praca odbywa się obecnie w formie zdalnej, po zakończeniu pandemii w modelu hybrydowym (zdalnie oraz z naszego biura w Warszawie lub Krakowie)