Oferta pracy

Project Manager

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Adama Branickiego 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Asseco Poland S.A.

Adama Branickiego 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne projektami IT dla klientów z sektora bankowości

  • Branie udziału w procesie przygotowania ofert i umów

  • Zarządzanie czasem, harmonogramem i ryzykiem w projekcie

  • Odpowiadanie za wyniki projektu

  • Zarządzanie zapewnieniem jakości w projektach

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pełnieniu roli samodzielnego kierownika projektu (minimum 3 lata)

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT

  • Zrealizowanie projektów obejmujących budowę i wdrażanie systemów informatycznych w branży bankowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

  • Komunikatywność

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

Mile widziane

  • Certyfikaty PMP lub PRINCE2 Practicioner lub IPMA minimum poziom D

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z managerem

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy

Masz doświadczenie w roli Project Managera i chcesz prowadzić projekty IT w sektorze bankowym w Polsce i na świecie? Jeśli interesuje Cię wdrażanie złożonych, kompleksowych rozwiązań obsługujących banki o różnych profilach działalności zaaplikuj i dowiedź się więcej