Oferta pracy

Project Manager

Alshaya Poland

  • Łucka 2/4/6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Łucka 2/4/6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wybór oraz nawiązanie współpracy z biurami architektonicznymi oraz wykonawcami i dostawcami w procesie przetargu z uwzględnieniem procedur korporacyjnych

  • nadzór nad procesem projektowania oraz uzyskiwania wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych

  • odpowiedzialność nad negocjacjami oraz podpisaniem umowy z wykonawcami, architektami i innymi firmami biorącymi udział w procesie inwestycyjnym

  • nadzór nad zamówieniami wyposażenia

  • nadzór nad realizacją projektu, kontrola kosztów oraz jakości wykonywanych prac

  • pomoc w bieżących pracach działu nieruchomości

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu z ramienia marki lub wykonawcy prac wykończeniowych w segmencie powierzchni handlowych

  • znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji

  • umiejętności zarządzania złożonym projektem inwestycyjnym

  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych

  • znajomość obsługi programu AutoCAD

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zniżkę do naszych marek

  • możliwość skorzystania z pakietu luxmed

  • dofinansowanie do karty multisport

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjną lokalizację biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works.

Posiadamy sieć 4 rozpoznawalnych marek: Victoria’s Secret, Bath&Body Works, MAC i The Body Shop.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Poszukujemy Project Managera do projektów aranżacji i budowy sklepów w centrach handlowych.