Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

DM Building Sp. z o.o.

Juliana Konstantego Ordona 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja realizowanych projektów budowlanych i branżowych

  • bezpośredni kontakt z inwestorem oraz kierownikami budowy

  • tworzenie dokumentacji powykonawczych

  • nadzorowanie terminu i kosztu realizacji inwestycji

  • organizacja zamówień oraz transportu materiałów budowlanych

  • rozliczanie inwestycji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub pokrewne

  • mile widziane doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość programów AUTOCAD/microsoft office

To oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • telefon/komputer

  • miłą atmosferę