Oferta pracy

Project Manager

e-point SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Project Manager to osoba, która zapewnia dostarczenie produktów projektu. Dba o to, aby wyznaczone zadania miały swój efekt i jakość a do tego toczyły się zgodnie z harmonogramem, budżetem i warunkami umowy.

Poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i przeprowadzić wybrane przedsięwzięcia. Najczęściej realizujemy projekty ‘fixed price’, rzadziej - ‘time&material’.

- Prowadzenie prac i projektów w wyznaczonym budżecie i czasie, przy zachowaniu najwyższej możliwej jakości

- Zarządzanie budżetem projektu, tworzenie wycen i harmonogramów

- Zapewnienie informacji zwrotnej: Zespołowi, Klientowi i przełożonym

- Planowanie, organizacja i prowadzenie spotkań z Klientem oraz z zespołem technicznym

- Bliska współpraca i budowanie relacji z zespołami biznesowymi po stronie Klienta

- Współpraca z zespołami wewnątrz firmy: technicznym, hostingowym, koncepcyjnym (UX & GUI)

- Zarządzanie, planowanie i koordynowanie bieżących prac rozwojowych oraz utrzymaniowych w ramach projektów dla kluczowego Klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi po stronie Dostawcy IT (preferowane aplikacje webowe, ew. aplikacje mobilne).

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wg modelu fixed price

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami

  • Certyfikat PRINCE 2 lub równoważny

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)

  • Wiedza z zakresu procesu wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość technologii internetowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach, które uwzględniały prace UX & GUI

  • Znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów.

  • Skrupulatność i dokładność w działaniu

  • Elastyczność oraz umiejętność zarządzania wieloma tematami równocześnie

  • Umiejętność podejmowania trudnych i złożonych decyzji

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Zdolności przywódcze

To oferujemy

  • Hybrydowy model pracy

  • Umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

e-point SA

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój systemów portalowych dla lidera z sektora finansowego. Jako Project Manager będziesz odpowiadać za bieżącą komunikację z klientem oraz koordynację działań zespołu technicznego i projektowego. Na co dzień będziesz współpracować z doświadczonymi architektami, programistami, testerami, administratorami sieci, a także z UX designerami oraz grafikami.

Przewiń do profilu firmy

Jakie umiejętności będą Ci przydatne?

  • Tworzenie i odbieranie raportów

  • Osiąganie wyznaczonych celów i delegowanie zadań, czyli realizacji projektów zgodnie z ich przedmiotem

  • Podejmowanie (czasem trudnych i złożonych) decyzji