Logo Pracuj.pl

Project Manager

epruf s.a.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Miejsce pracy to Łódź- ale proponujemy pracę hybrydową (1-2 dni w tygodniu w Łodzi)
  • Dostaniesz pod swoje skrzydła projekty związane z rozwiązaniami w zakresie e-zdrowia. Twoim zadaniem będzie doprowadzić je do założonych efektów biznesowych – z pomocą zespołów epruf. Działamy w zmiennym środowisku i elastycznie reagujemy na pojawiające się wyzwania
  • nadzór nad wdrożeniem projektów zarówno od strony biznesowej jak i realizacji zadań
  • analiza rynku, rozwiązań oraz ciągłe poszukiwanie nowości, ulepszeń
  • aktywne działanie w obszarze zarządzania produktem i związanymi z nim usługami – dbanie o ich rozwój
  • przygotowanie planu działania i monitorowanie postępów prac zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz budżetem,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu

Nasze wymagania

  • poparte sukcesami doświadczenie w pracy w budowaniu i realizacji strategii projektów biznesowych- tworzenie i wdrożenie na rynek nowych produktów i usług: koncepcja, analiza potencjału biznesowego, wykonalność- organizacja, finansowanie- pilnowanie harmonogramu i budżetu
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami biznesowymi
  • myślenie strategiczne, uwzględniające otoczenie i zmienne wymagania biznesu
  • umiejętność szybkiego, sprawnego działania i zarządzania ludźmi zaangażowanymi w projekt
  • branie zmian – jak byka za rogi – zamiast dostrzegania problemów umiejętność traktowania ich jak wyzwania
  • nastawienie na cel
  • zdolność efektywnego działania w szybko zmieniającym się środowisku,
  • zainteresowanie nowymi technologiami, chęć wdrażania nowych rozwiązań

To oferujemy

  • realny wpływ na kreowanie biznesu firmy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • wyzwania, możliwości realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość dalszego rozwoju
  • prace zdalną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • zgrany, różnorodny zespół
  • rabaty do sklepów internetowych spółek Pelion
  • przejrzyste zasady (działamy w oparciu o wartości firmy)
  • eventy organizowane przez Zespół Szczęścia
  • restauracja pracownicza
  • ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę

epruf s.a. to integrator rynku zdrowotnego. Tworzymy nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pacjentom dostęp do opieki zdrowotnej, wspierają w budowaniu zdrowych nawyków oraz zmniejszają wydatki na leki. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Należymy do Pelion S.A. – największej grupy kapitałowej w obszarze ochrony zdrowia

Project Manager, Warszawa