Project Manager

ASTEK Polska

16 80020 160 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie komunikacją i relacjami z uwzględnieniem głównych interesariuszy projektu

  • Koordynacja harmonogramu, realizacji budżetu, zakresu projektu oraz podział prac w zespole

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym

  • Zapewnienie realizacji prac projektowych zgodnie z przyjętymi założeniami, a w razie wystąpienia odstępstw podjęcie działań korygujących

  • Koordynacja relacji z dostawcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w roli Project Managera

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów softwarehous'owych, e-comerce, aplikacji mobilnych

  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi

  • Znajomość i rozumienie metodologii zwinnych i kaskadowych oraz różnic między nimi

  • Język angielski na poziomie min. B2

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne