Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

FALCON INVESTMENT MANAGEMENT sp. z o.o.

  • Chmielna 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Chmielna 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i zarządzanie działem realizacji projektów inwestycyjnych,

  • Współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjny oraz instytucjami zewnętrznymi,

  • Wsparcie procesu inwestycyjnego (od fazy przedinwestycyjnej, poprzez koordynowanie procesu projektowania, budowę, aż do momentu oddania obiektu do użytkowania),

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami,

  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów.

  • Sporządzanie budżetów inwestycji oraz kontrola ich realizacji,

  • Wspieranie działu komercjalizacji i zarządzania wybudowanymi obiektami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),

  • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu kilkuosobowym działem realizacji inwestycji,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych oraz zagadnień związanych z realizacją projektów budowlanych,

  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego,

  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

O nas

Falcon Investment Management sp. z o.o. jest nową spółką na rynku nieruchomości komercyjnych. Główne zadanie spółki to koordynacja działań dot. przygotowania oraz realizacji transakcji na rynku parków handlowych. Aktualnie realizujemy 5 projektów w formule Joint-Venture z partnerami zewnętrznymi oraz kilka innych projektów we własnym zakresie.

Jesteśmy młodym zespołem nastawionym na dynamiczny rozwój oraz sprawne realizowanie projektów.

Inwestujemy długoterminowo ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji kosztowej oraz bezpiecznego wzrostu wartości nieruchomości w naszym portfelu.

Rozwój Falcon Investment Management w najbliższych latach będzie oparty zakup działających nieruchomości, współpracę ze partnerami zewnętrznymi jak i prowadzenie własnej działalności inwestycyjno-deweloperskiej.