Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Project Manager

Dive Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów badawczych Mystery Shopping

  • Analizowanie wyników badań

  • Tworzenie prezentacji dla klientów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Excel i Power Point

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami badawczymi

  • Dobra organizacja pracy, pracowitość, samodzielność

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Współpracę z klientami z całego świata i wielu różnych branż

  • Elastyczną organizację godzin pracy

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w najdynamiczniej rozwijającej się firmie tego sektora w Polsce

  • Dogodną lokalizację biura blisko Centrum Warszawy

  • Perspektywę rozwoju

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Dive Polska

Firma Dive to lider w badaniach i doradztwie z zakresu obsługi klienta w Europie środkowej i wschodniej. Nasze biura zlokalizowane są w sześciu krajach, skąd prowadzimy działalność o dużo szerszym – także globalnym – zasięgu. Dive Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą tego sektora na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zapewniamy o zachowaniu całkowitej dyskrecji podczas procesu rekrutacyjnego.