Oferta pracy

Project Manager

Nexio Management Sp. z o.o.

120,00135,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • Visual Paradigm

System operacyjny

O projekcie

Klient z branży finansowej; długoterminowa perspektywa współpracy przy globalnych inicjatywach.

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe zarządzenie projektami regulacyjnymi, strategicznymi, zmian organizacyjnych czy technologicznych

  • Zarządzanie harmonogramem, zakresem, zasobami, budżetem, ryzykiem i dostawcami

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Min. 3lata doświadczenia w roli Project Managera

  • Doświadczenie w branży finansowej w globalnych organizacjach

  • Znajomość funduszy inwestycyjnych - mile widziana

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse, Zarządzanie projektami)

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracami zespołów, w tym we współpracy z dostawcami

  • Dobra znajomość obszarów zarządzania zakresem, ryzykiem, jakością

  • Praktyczna znajomość metodyk prowadzenia projektów (Scrum, Agile, Waterfall)

  • Certyfikat z metodyk prowadzenia projektów - mile widziany

  • Znajomość Jira, Confluence, MS Office

  • Umiejętności interpersonalne (szczególnie w zakresie formułowania myśli/komunikacji oraz asertywności)

  • Pro-aktywne podejście w zakresie rozwiązywania problemów, dojrzałość biznesowa

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Podział czasu pracy
60%

Uzgodnienia techniczne i z dostawcami

40%

Ustalenia/współpraca z Biznesem wew.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, rozwojowej dynamicznej firmie polskiej z dostępem do najnowszych wzorców biznesowych i technicznych

  • Uczestnictwo w ciekawych, pełnych wyzwań projektach

  • Stabilne warunki zatrudnienia; długoterminowe kontrakty oraz projekty

  • Pakiet benefitów: Medicover rozszerzony ze stomatologią, dostęp do karty FitProfit, finansowanie certyfikatów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program rekomendacji pracowników

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Przewiń do profilu firmy