Oferta pracy

Project Manager

Asseco Poland S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Chcesz prowadzić projekty w unikalnych i niebanalnych dziedzinach? Interesuje Cię sektor obronności, wojskowy i intrygują projekty dla Europejskiej Agencji Kosmicznej? A może chcesz mieć wpływ na rozwój platform bezzałogowych? Jeśli tak – zaaplikuj i dowiedz się więcej.

(Praca w modelu hybrydowym - minimum 2 dni w tygodniu w biurze, ul. Branickiego 13)

Twój zakres obowiązków

  • Kierować projektami informatycznymi dla dużych międzynarodowych i krajowych instytucji z sektora publicznego np. NATO, FRONTEX, MON

  • Odpowiadać za realizację projektu w budżecie, czasie i zakresie

  • Reprezentować firmę w codziennych kontaktach z klientem

  • Koordynować pracę zespołu inżynierów oraz partnerów zewnętrznych

  • Zarządzać zmianą i ryzykiem w projekcie

  • Raportować postępy prac oraz zarządzać dokumentacją projektową

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów informatycznych

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie technologii oraz metodyk wytwarzania oprogramowania

  • Umiejętność zarządzania projektami zgodnie z uznanymi metodykami (PMP, Prince2) poparte certyfikatami

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie prezentacji i zebrań roboczych w języku angielskim)

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (np. Scrum, Kanban)

  • Dobra znajomość MS Project i MS Office

  • Gotowość do przeprowadzenia postępowania sprawdzającego w celu uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa osobowego poziomu tajne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy