Project Manager

iSpot Poland Sp. z o.o.

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań z zakresu IT i sprzedaży,

  • Analiza wymagań i procesów biznesowych,

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej,

  • Kontrola budżetów oraz harmonogramów prowadzonych projektów,

  • Codzienna współpraca z działami firmy, partnerami handlowymi oraz dostawcami,

  • Rozwój systemów i narzędzi IT na wewnętrzne potrzeby spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu, obsłudze, projektowaniu rozwiązań sprzedażowych,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie pracy w IT (praca w retailu będzie dodatkowym atutem),

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – informatyczne, techniczne,

  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE2, PMI, inne),

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,

  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy