Project Manager

Grupa Pracuj

umowa o pracę
11 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
11 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 13 sie 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 68

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii, misji i wizji produktu - rozwój produktów i systemów dla działów Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta

  • przygotowywanie wizji, strategii i roadmapy

  • zarządzanie backlogiem zmian, w tym tworzenie oraz priorytetyzacja zadań

  • aktywna współpraca z biznesem, marketingiem oraz zespołami IT

  • współpraca z bardzo zaangażowanymi i kreatywnymi zespołami tworzącymi produkt

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w roli Project Managera/ Product Ownera w obszarze systemów IT

  • posiadasz praktyczną wiedzę z zarządzania doświadczeniami klientów (CEM)

  • sprawnie zarządzasz backlogiem, tworzysz oraz ustalasz priorytety zadań dla zespołów

  • wiesz czym jest Product Discovery, znasz jego potencjał i umiesz z niego korzystać

  • umiesz efektywnie pogodzić oczekiwania biznesowe z najlepszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi dla użytkowników

  • umiesz pracować z danymi - analizy, weryfikacje, hipotezy i wyciąganie wniosków to Twoja codzienna praca

  • wiesz jak korzystać ze swojej autonomii i ownershipu

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • masz doświadczenie w roli Platform Managera/Product Ownera Salesforce/ CRM

To oferujemy

  • Premie półroczne w przypadku umowy o pracę

  • Pracę w systemie hybrydowym - min. 1 raz w tygodniu praca z wygodnego biura przy Rondzie Daszyńskiego ;)

  • Pracę w zgranym zespole :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online

2

Zadanie rekrutacyjne

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje